Verandabouwer in Beerse:
terrasoverkapping

Reken op ongeveer 1.000 tot 8.000 €. 2 verandabouwers met een vestiging in Beerse.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Beerse: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Beerse: het belangrijkste

Overweeg je een terrasoverkapping in Beerse? In het ondernemingsregister (KBO) vind je 2 verandabouwers in Beerse: vraag elk bedrijf of het een terrasoverkapping uitvoert. Qua budget ligt de richtprijs rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; het exacte bedrag staat pas in de offerte. Beschrijf je project en ontvang voorstellen van vakmensen uit je regio.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode2340
Gevestigde verandabouwers2

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Waar let je op bij een veranda in Beerse?

Twee lokale aandachtspunten in Beerse: Sinds 1 maart 2026 vraagt elke aangebouwde veranda in Beerse een omgevingsvergunning. Lokale voorschriften kunnen strenger zijn: bel eerst de dienst omgeving. De EPB-regels in Beerse: wie de veranda niet verwarmt en afsluit met een deur, houdt ze buiten het verwarmde volume; vraag het na bij je architect of verandabouwer.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Wie kan in Beerse de werken uitvoeren?

Onze lijst telt 2 verandabouwers in Beerse. Vraag elk bedrijf of het zo’n werf aanneemt.

Hoe vergelijk je offertes voor een terrasoverkapping in Beerse?

Het formulier bovenaan volstaat, je blijft gewoon op de site: Bobex ontvangt je aanvraag en bezorgt ze aan partnervakmensen in de buurt. Dat is gratis en zonder verplichting, en je krijgt tot 5 offertes, naargelang de beschikbaarheid.

Wat kost terrasoverkapping in Beerse?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Beerse

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Beerse

Bekijk de fiche

Ka Construct

Beemdenstraat 2, 2340 Beerse

Sinds 1977
Bekijk de fiche

Beerse Aluminium Werken

Dennenlaan 7, 2340 Beerse

Sinds 1979
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Vóór je een veranda laat bouwen in Beerse: de lokale context

Voor je offertes van verandabouwers in Beerse vergelijkt, helpen een paar lokale feiten om de juiste vragen te stellen. Ze komen uit open bronnen (PVGIS voor het klimaat) en uit de regels van je gewest. November en december is rustiger bij de verandabouwers: plan nu, bouw in de lente.

Goed om te weten

Vergunning voor je veranda in Beerse

Sinds 1 maart 2026 vraagt elke aangebouwde veranda in Beerse een omgevingsvergunning. Lokale voorschriften kunnen strenger zijn: bel eerst de dienst omgeving.

Onthoud: Vraag de lokale voorschriften op bij de dienst omgeving.

Handig om te weten

Beerse: wanneer gelden de EPB-eisen?

De EPB-regels in Beerse: wie de veranda niet verwarmt en afsluit met een deur, houdt ze buiten het verwarmde volume; vraag het na bij je architect of verandabouwer.

Onthoud: Vraag de Ug van het dakglas: 1,1 of beter.

Handig om te weten

Btw op een veranda in Beerse: 6 of 21 %

De btw is overal in België dezelfde: 6 % voor een veranda aan een privéwoning van minstens tien jaar, als de verandabouwer levert en plaatst, anders 21 %.

Onthoud: Laat de verandabouwer leveren en plaatsen.

Handig om te weten

Beerse: wanneer tekent een architect je veranda?

Breek je in Beerse een draagmuur uit voor een brede opening naar de veranda? Ingrepen in de stabiliteit vragen altijd een architect.

Ook in Beerse

Terrasoverkapping in de buurt van Beerse

Terrasoverkapping in Beerse: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan