Verandabouwer in Lille:
terrasoverkapping

Reken op ongeveer 1.000 tot 8.000 €. Geen bedrijf ter plaatse, wel in de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Lille: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Lille: het belangrijkste

Op zoek naar terrasoverkapping in Lille? Hier staan prijzen, bedrijven en je offerteaanvraag op één plek. In onze gegevens is geen enkel bedrijf in Lille gevestigd; bedrijven uit de omliggende gemeenten werken vaak ook hier. 1.000 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, plaatsing inbegrepen, vóór eventuele premies. Vertel kort wat je wilt laten doen om offertes te krijgen van vakmensen uit je regio.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode2275
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Welke lokale punten gelden voor een veranda in Lille?

Twee lokale aandachtspunten in Lille: Gemiddeld 19,3 °C in juli in Lille: nachtventilatie haalt de warmte uit de veranda. Lille valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Wat aan je woning vasthangt, is een aanbouw: vergunningsplichtig, ook onder 40 m².

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Wie kan in Lille de werken uitvoeren?

In onze gegevens staat geen enkel bedrijf in Lille; vakmensen uit de buurgemeenten kunnen wel helpen.

Hoe vergelijk je offertes voor een terrasoverkapping in Lille?

Vul het formulier bovenaan deze pagina in, zonder de site te verlaten: je aanvraag gaat naar Bobex, dat ze doorgeeft aan aangesloten vakmensen uit je regio. De dienst is gratis en vrijblijvend; je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van welke vakmensen beschikbaar zijn.

Wat kost terrasoverkapping in Lille?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Lille

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Lille

Geen vestiging in Lille in de KBO; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
6,6 km · Beerse

Ka Construct

Beemdenstraat 2, 2340 Beerse

Sinds 1977
Bekijk de fiche
6,6 km · Beerse

Beerse Aluminium Werken

Dennenlaan 7, 2340 Beerse

Sinds 1979
Bekijk de fiche
7,6 km · Kasterlee

Hobbyserres Stappaerts

Kemelbeekstraat 31, 2460 Kasterlee

Sinds 2011
Bekijk de fiche
9,4 km · Malle

D.G. Verandabouw

Steenovenstraat 2a, 2390 Malle

Sinds 2006
Bekijk de fiche
10,2 km · Herentals

Verandaland Perfecta

Noordervaart 39, 2200 Herentals

Sinds 2005
Bekijk de fiche
10,7 km · Grobbendonk

Breugelmans - Verryckt

Bannerlaan 52, 2280 Grobbendonk

Sinds 2011
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Een glazen kamer erbij in Lille: wat je best vooraf weet

Voor je offertes van verandabouwers in Lille vergelijkt, helpen een paar lokale feiten om het juiste dak te kiezen. Ze komen uit open bronnen (PVGIS voor het klimaat) en uit de regels van je gewest. Na de zomer is het het beste moment om offertes te vragen voor een veranda in de lente: de vergunning loopt dan tijdens de winter.

Handig om te weten

19,3 °C in juli: buiten leven

Gemiddeld 19,3 °C in juli in Lille: nachtventilatie haalt de warmte uit de veranda.

Onthoud: Vraag schuifwanden die volledig openschuiven.

Goed om te weten

Vergunning voor je veranda in Lille

Lille valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Wat aan je woning vasthangt, is een aanbouw: vergunningsplichtig, ook onder 40 m².

Onthoud: Laat je verandabouwer de plannen voor het Omgevingsloket leveren.

Handig om te weten

Lille: hoe oud is je woning?

Is je woning in Lille minder dan tien jaar in gebruik? Dan betaal je 21 % btw op de veranda: het verschil met 6 % is op een gemiddelde veranda enkele duizenden euro.

Handig om te weten

Architect of niet in Lille: vier voorwaarden

In Lille is een architect niet verplicht als je veranda voor minstens 75 % uit glas of ander doorzichtig materiaal bestaat, maximaal 40 m² groot is, een kroonlijst tot 3 m en een nok tot 4,50 m heeft, en de stabiliteit niet wijzigt.

Onthoud: Hou de kroonlijst onder 3 m als je zonder architect wil bouwen.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Lille

Terrasoverkapping in de buurt van Lille

Terrasoverkapping in Lille: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan