Verandabouwer in Malle:
terrasoverkapping

Prijsindicatie: 1.000 tot 8.000 €. Ter plaatse: 1 verandabouwer.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Malle: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Malle: het belangrijkste

Een project rond terrasoverkapping in Malle? Hier staan de richtprijzen, vakmensen uit de buurt en het offerteformulier. In de KBO-gegevens vind je 1 verandabouwer in Malle: ga bij elk bedrijf na of het zulke werken aanneemt. Qua budget ligt de richtprijs rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; het exacte bedrag staat pas in de offerte. Twee minuten volstaan om tot 5 offertes binnen te halen van vakmensen uit de buurt.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode2390
Gevestigde verandabouwers1

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Wat moet je weten vóór je een veranda laat bouwen in Malle?

Twee lokale aandachtspunten in Malle: Gemiddeld 19,3 °C in juli in Malle: nachtventilatie haalt de warmte uit de veranda. Vergunning in Malle: reken op ongeveer drie maanden zonder openbaar onderzoek, zes met, en na de vergunning wacht je nog 35 dagen na aanplakking.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Welke vakmensen werken in Malle?

In onze lijst vind je 1 verandabouwer in Malle. Wat elk bedrijf precies doet, vraag je best na voor je een offerte aanvraagt.

Hoe vergelijk je offertes voor een terrasoverkapping in Malle?

Beschrijf je project in het formulier op deze pagina. De aanvraag komt bij Bobex terecht, dat ze toevertrouwt aan partnervakmensen dicht bij jou: tot 5 offertes, afhankelijk van wie beschikbaar is, gratis en vrijblijvend.

De verandabouwers in Malle

Bekijk de fiche

D.G. Verandabouw

Steenovenstraat 2a, 2390 Malle

Sinds 2006
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Malle?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Malle

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Een glazen kamer erbij in Malle: de lokale context

Hitte, vorst en vergunning: zo ziet de situatie in Malle eruit, en wat het verandert aan je project. November en december is rustiger bij de verandabouwers: plan nu, bouw in de lente.

Handig om te weten

Juli in Malle: gemiddeld 19,3 °C

Gemiddeld 19,3 °C in juli in Malle: nachtventilatie haalt de warmte uit de veranda.

Goed om te weten

Malle: vergunning nodig voor elke aangebouwde veranda

Vergunning in Malle: reken op ongeveer drie maanden zonder openbaar onderzoek, zes met, en na de vergunning wacht je nog 35 dagen na aanplakking.

Onthoud: Kijk op het geoloket welke plannen op je perceel gelden.

Handig om te weten

Architect of niet in Malle: vier voorwaarden

De architectenregel in Malle hangt af van vier dingen samen: glas, oppervlakte, hoogte en stabiliteit. De tool op deze pagina rekent het voor je uit.

Onthoud: Vraag je verandabouwer het glaspercentage van dak en wanden samen.

Handig om te weten

EPB voor je veranda in Malle

Verwarm je een grote veranda in Malle? Reken dan op EPB-eisen en een EPB-verslaggever.

Onthoud: Vraag de Ug van het dakglas: 1,1 of beter.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Malle

Terrasoverkapping in de buurt van Malle

Terrasoverkapping in Malle: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan