Verandabouwer in Vosselaar:
terrasoverkapping

Indicatieve prijsvork: 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de werken uitvoeren.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Vosselaar: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Vosselaar: het belangrijkste

Op zoek naar terrasoverkapping in Vosselaar? Op deze pagina vind je de richtprijzen, vakmensen uit de buurt en het offerteformulier. Geen vestiging in Vosselaar in de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO): vakmensen uit de buurt verplaatsen zich vaak. Ter indicatie reken je op 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen, afhankelijk van je woning. Vertel kort wat je wilt laten doen en ontvang voorstellen van vakmensen die in Vosselaar werken.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode2350
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Welke lokale punten gelden voor een veranda in Vosselaar?

Twee lokale aandachtspunten in Vosselaar: Vosselaar valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Een veranda, tuinkamer of overdekt terras tegen je woning is een aanbouw: vergunning nodig, hoe klein ook. In Vosselaar is een architect niet verplicht als je veranda voor minstens 75 % uit glas of ander doorzichtig materiaal bestaat, maximaal 40 m² groot is, een kroonlijst tot 3 m en een nok tot 4,50 m heeft, en niet aan de draagstructuur raakt.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Wie kan in Vosselaar de werken uitvoeren?

Onze gegevens tonen geen vestiging in Vosselaar: vakmensen uit de omliggende gemeenten kunnen zich verplaatsen.

Hoe vraag je offertes aan voor een terrasoverkapping in Vosselaar?

Beschrijf je project in het formulier op deze pagina. De aanvraag komt bij Bobex terecht, dat ze toevertrouwt aan partnervakmensen dicht bij jou: tot 5 offertes, afhankelijk van wie beschikbaar is, gratis en vrijblijvend.

Wat kost terrasoverkapping in Vosselaar?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Vosselaar

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Vosselaar

Onze gegevens tonen geen bedrijf in Vosselaar; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
4,4 km · Beerse

Ka Construct

Beemdenstraat 2, 2340 Beerse

Sinds 1977
Bekijk de fiche
4,4 km · Beerse

Beerse Aluminium Werken

Dennenlaan 7, 2340 Beerse

Sinds 1979
Bekijk de fiche
8,0 km · Kasterlee

Hobbyserres Stappaerts

Kemelbeekstraat 31, 2460 Kasterlee

Sinds 2011
Bekijk de fiche
12,0 km · Malle

D.G. Verandabouw

Steenovenstraat 2a, 2390 Malle

Sinds 2006
Bekijk de fiche
14,0 km · Retie

B.C. Alu

Europalaan 5, 2470 Retie

Sinds 2012
Bekijk de fiche
14,3 km · Arendonk

J.V.D. Aluminiumwerken BV

Hoge Mauw 1060, 2370 Arendonk

Sinds 2018
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Veranda bouwen in Vosselaar: de lokale context

In Vosselaar spelen klimaat en vergunning mee bij elke veranda. De kern, met bronnen. Met de eerste herfstbuien zie je waar een oude veranda lekt: maak de goot leeg en laat de aansluiting nakijken.

Goed om te weten

Vergunning voor je veranda in Vosselaar

Vosselaar valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Een veranda, tuinkamer of overdekt terras tegen je woning is een aanbouw: vergunning nodig, hoe klein ook.

Handig om te weten

Architect of niet in Vosselaar: vier voorwaarden

In Vosselaar is een architect niet verplicht als je veranda voor minstens 75 % uit glas of ander doorzichtig materiaal bestaat, maximaal 40 m² groot is, een kroonlijst tot 3 m en een nok tot 4,50 m heeft, en niet aan de draagstructuur raakt.

Onthoud: Hou de kroonlijst onder 3 m als je zonder architect wil bouwen.

Handig om te weten

Vosselaar: wanneer gelden de EPB-eisen?

Een kleine glazen veranda in Vosselaar ontsnapt aan de EPB-procedure, maar goed glas blijft je beste investering.

Onthoud: Vraag de Ug van het dakglas: 1,1 of beter.

Handig om te weten

Vosselaar: de ramen naar de veranda wel, de veranda niet

Verandaglas en zonwering krijgen in Vosselaar geen Vlaamse premie: het btw-tarief van 6 % is de echte besparing.

Onthoud: Vraag of het raam naar de veranda Ug 1,0 haalt.

Ook in Vosselaar

Terrasoverkapping in de buurt van Vosselaar

Terrasoverkapping in Vosselaar: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan