Verandabouwer in Willebroek:
terrasoverkapping

Reken op ongeveer 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Willebroek: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Willebroek: het belangrijkste

In Willebroek begin je liefst pas aan een terrasoverkapping als je een paar offertes naast elkaar hebt gelegd. De KBO telt geen enkele vestiging in Willebroek: vakmensen uit de buurt verplaatsen zich vaak. Voor je budget draaien de prijzen rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; de offerte geeft het precieze bedrag. Het formulier bezorgt je aanvraag aan vakmensen uit de regio: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode2830
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Wat moet je nagaan vóór je een veranda laat bouwen in Willebroek?

Twee lokale aandachtspunten in Willebroek: Sinds de hervorming van maart 2026 is er in Willebroek geen veranda meer zonder vergunning. De gemeente kan bovendien strengere regels hebben: vraag ze vooraf op. In Willebroek is een architect niet verplicht als je veranda voor minstens 75 % uit glas of ander doorzichtig materiaal bestaat, maximaal 40 m² groot is, een kroonlijst tot 3 m en een nok tot 4,50 m heeft, en niet aan de draagstructuur raakt.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel verandabouwers zijn er in Willebroek?

Onze gegevens tonen geen vestiging in Willebroek: vakmensen uit de omliggende gemeenten kunnen zich verplaatsen.

Hoe vraag je in Willebroek een offerte aan?

Beschrijf je project in het formulier op deze pagina. De aanvraag komt bij Bobex terecht, dat ze toevertrouwt aan partnervakmensen dicht bij jou: tot 5 offertes, afhankelijk van wie beschikbaar is, gratis en vrijblijvend.

Wat kost terrasoverkapping in Willebroek?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Willebroek

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Willebroek

Geen vestiging in Willebroek in onze gegevens; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
6,1 km · Puurs-Sint-Amands

Euroveranda

Rijksweg 21, 2870 Puurs-Sint-Amands

Sinds 1991
Bekijk de fiche
6,1 km · Puurs-Sint-Amands

Tulu Veranda And Screens

2890 Puurs-Sint-Amands

Sinds 2025
Bekijk de fiche
8,7 km · Aartselaar

Mj Verandabouw

Koekoekstraat 67 Bus 1, 2630 Aartselaar

Sinds 2006
Bekijk de fiche
8,7 km · Aartselaar

Aluminicon

Nieuwstraat 10, 2630 Aartselaar

Sinds 2012
Bekijk de fiche
9,4 km · Kontich

A+ Alu BVBA

Blauwesteenstraat 124 Bus A, 2550 Kontich

Sinds 1996
Bekijk de fiche
9,9 km · Bornem

Alu Db

Woestijnstraat 33, 2880 Bornem

Sinds 2005
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Willebroek: waar je op let bij een veranda

Zomerzon, winterkou en de regels van je gewest: zo ziet de situatie in Willebroek eruit, en wat het verandert aan je project. Na de zomer is het het beste moment om offertes te vragen voor een veranda in de lente: de vergunning loopt dan tijdens de winter.

Goed om te weten

Willebroek: vergunning nodig voor elke aangebouwde veranda

Sinds de hervorming van maart 2026 is er in Willebroek geen veranda meer zonder vergunning. De gemeente kan bovendien strengere regels hebben: vraag ze vooraf op.

Onthoud: Laat je verandabouwer de plannen voor het Omgevingsloket leveren.

Handig om te weten

Architect of niet in Willebroek: vier voorwaarden

In Willebroek is een architect niet verplicht als je veranda voor minstens 75 % uit glas of ander doorzichtig materiaal bestaat, maximaal 40 m² groot is, een kroonlijst tot 3 m en een nok tot 4,50 m heeft, en niet aan de draagstructuur raakt.

Onthoud: Hou de kroonlijst onder 3 m als je zonder architect wil bouwen.

Handig om te weten

Willebroek: wanneer gelden de EPB-eisen?

EPB in Willebroek: een onverwarmde veranda die je afsluit van het huis, blijft buiten het verwarmde volume; vraag het na bij je architect of verandabouwer.

Handig om te weten

Mijn VerbouwPremie en je veranda in Willebroek

Vervang je in Willebroek ook de ramen tussen je woning en de veranda? Die ramen tellen wel, voor categorie 3 en 4: 35 of 50 % van de factuur excl. btw.

Ook in Willebroek

Terrasoverkapping in de buurt van Willebroek

Terrasoverkapping in Willebroek: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan