Verandabouwer in Hasselt:
terrasoverkapping

Ter indicatie: 1.000 tot 8.000 €. Geen bedrijf ter plaatse, wel in de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Hasselt: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Hasselt: het belangrijkste

Voor een terrasoverkapping in Hasselt vergelijk je best meerdere offertes. In onze gegevens is geen enkel bedrijf in Hasselt gevestigd; bedrijven uit de omliggende gemeenten werken vaak ook hier. 1.000 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, plaatsing inbegrepen, vóór eventuele premies. Een paar vragen volstaan om tot 5 offertes binnen te halen van vakmensen uit de buurt.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode3500 tot 3724
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Waar let je op bij een veranda in Hasselt?

In Hasselt spelen vooral deze twee dingen mee: Met 19,2 °C gemiddeld in juli zit Hasselt aan de warme kant: glazen schuifwanden die je helemaal openschuift, zijn hier handig. Vergunning in Hasselt: de beslissing volgt richtinggevend na drie tot zes maanden, en pas vanaf de 35ste dag na de aanplakking mag je beginnen.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Welke vakmensen werken in Hasselt?

Onze gegevens tonen geen vestiging in Hasselt: vakmensen uit de omliggende gemeenten kunnen zich verplaatsen.

Hoe vraag je offertes aan voor een terrasoverkapping in Hasselt?

Vul het formulier bovenaan deze pagina in, zonder de site te verlaten: je aanvraag gaat naar Bobex, dat ze doorgeeft aan aangesloten vakmensen uit je regio. De dienst is gratis en vrijblijvend; je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van welke vakmensen beschikbaar zijn.

De verandabouwers in Hasselt

Geen vestiging in Hasselt in de KBO; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
9,1 km · Zonhoven

SRT Veranda

3520 Zonhoven

Sinds 2023
Bekijk de fiche
12,1 km · Heusden-Zolder

Jans Aluminium & Pvc Ramen

Ubbelstraat 127, 3550 Heusden-Zolder

Sinds 1998
Bekijk de fiche
12,1 km · Heusden-Zolder

Superveranda

Mijnwerkerslaan 19, 3550 Heusden-Zolder

Sinds 2014
Bekijk de fiche
12,1 km · Heusden-Zolder

Verandax

3550 Heusden-Zolder

Sinds 2018
Bekijk de fiche
12,8 km · Genk

Euro-Serre NV

Geleenlaan 1, 3600 Genk

Sinds 1978
Bekijk de fiche
12,8 km · Genk

Greenhouse Veranda's BVBA

Paniswijerstraat 1, 3600 Genk

Sinds 2005
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Hasselt?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Hasselt

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Een veranda in Hasselt: de lokale feiten

In Hasselt spelen klimaat en vergunning mee bij elke veranda. De kern, op basis van open gegevens. Het einde van het jaar geeft meer tijd voor een goed ontwerp: plan nu, bouw in de lente.

Handig om te weten

19,2 °C in juli: buiten leven

Met 19,2 °C gemiddeld in juli zit Hasselt aan de warme kant: glazen schuifwanden die je helemaal openschuift, zijn hier handig.

Goed om te weten

Geen melding meer voor een veranda in Hasselt

Vergunning in Hasselt: de beslissing volgt richtinggevend na drie tot zes maanden, en pas vanaf de 35ste dag na de aanplakking mag je beginnen.

Onthoud: Plan de vergunning drie tot zes maanden voor de plaatsing.

Handig om te weten

75 % glas, 40 m², 3 m: de architectenregel in Hasselt

Of je een architect nodig hebt in Hasselt beslis je met vier vragen: glas, oppervlakte, hoogte en stabiliteit. De tool op deze pagina rekent het voor je uit.

Onthoud: Laat het glaspercentage op het plan zetten.

Goed om te weten

35 vorstdagen per jaar in Hasselt

Met 35 vorstdagen per jaar hoort Hasselt bij de koudere gemeenten van de zone. Een veranda die je ook in januari gebruikt, vraagt hier een geïsoleerde vloer en goed dakglas.

Onthoud: Vraag of de profielen een thermische onderbreking hebben.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Hasselt

Terrasoverkapping in de buurt van Hasselt

Terrasoverkapping in Hasselt: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan