Verandabouwer in Zonhoven:
terrasoverkapping

Reken op ongeveer 1.000 tot 8.000 €. Onze lijst in Zonhoven: 1 verandabouwer.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Zonhoven: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Zonhoven: het belangrijkste

Terrasoverkapping in Zonhoven (3520): de cijfers en tips op een rij. In het ondernemingsregister (KBO) vind je 1 verandabouwer in Zonhoven: vraag elk bedrijf of het een terrasoverkapping uitvoert. 1.000 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, plaatsing inbegrepen, zonder premies. Beschrijf je project om offertes te krijgen van vakmensen die in Zonhoven werken.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode3520
Gevestigde verandabouwers1

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Waar let je op bij een veranda in Zonhoven?

Volgens de publieke gegevens tellen in Zonhoven twee punten: Gemiddeld 19,2 °C in juli in Zonhoven: nachtventilatie haalt de warmte uit de veranda. Bouw je een veranda in Zonhoven? De aanvraag gaat via het Omgevingsloket: de gemeente kiest de vereenvoudigde procedure of een procedure met openbaar onderzoek.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Wie neemt zo’n werf aan in Zonhoven?

We tellen 1 verandabouwer in Zonhoven. Vraag elk bedrijf of het zo’n werf aanneemt.

Hoe vraag je offertes aan voor een terrasoverkapping in Zonhoven?

Beschrijf je project in het formulier op deze pagina. De aanvraag komt bij Bobex terecht, dat ze toevertrouwt aan partnervakmensen dicht bij jou: tot 5 offertes, afhankelijk van wie beschikbaar is, gratis en vrijblijvend.

De verandabouwers in Zonhoven

Bekijk de fiche

SRT Veranda

3520 Zonhoven

Sinds 2023
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Zonhoven?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Zonhoven

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Vóór je offertes vraagt in Zonhoven: de nuttige feiten

Een veranda reageert op het klimaat van haar gemeente: zomer en winter bepalen wat je op de offerte vraagt. Hier zie je het voor Zonhoven, op basis van publieke gegevens. In de herfst start je best met je aanvraag: de vergunning loopt dan tijdens de winter.

Handig om te weten

19,2 °C in juli: buiten leven

Gemiddeld 19,2 °C in juli in Zonhoven: nachtventilatie haalt de warmte uit de veranda.

Onthoud: Vraag schuifwanden die volledig openschuiven.

Goed om te weten

Melden kan niet meer voor een veranda in Zonhoven

Bouw je een veranda in Zonhoven? De aanvraag gaat via het Omgevingsloket: de gemeente kiest de vereenvoudigde procedure of een procedure met openbaar onderzoek.

Onthoud: Laat je verandabouwer de plannen voor het Omgevingsloket leveren.

Handig om te weten

75 % glas, 40 m², 3 m: de architectenregel in Zonhoven

Moet de achtergevel open voor een brede doorgang? Dan is een architect verplicht, ook voor een glazen veranda.

Onthoud: Vraag je verandabouwer het glaspercentage van dak en wanden samen.

Goed om te weten

35 dagen onder nul: een veranda op de proef

In Zonhoven zakt de temperatuur ongeveer 35 dagen per jaar onder nul (gemiddelde 2014-2023), vergelijkbaar met een doorsnee gemeente in de provincie (35 dagen). Een veranda met oud glas of profielen zonder thermische onderbreking koelt dan snel af en druppelt 's ochtends.

Onthoud: Laat vermelden hoe diep de fundering van de vloerplaat komt.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Zonhoven

Terrasoverkapping in de buurt van Zonhoven

Terrasoverkapping in Zonhoven: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan