Verandabouwer in Genk:
terrasoverkapping

Richtprijs: 1.000 tot 8.000 €. In Genk telt onze lijst 3 verandabouwers.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Genk: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Genk: het belangrijkste

Op zoek naar terrasoverkapping in Genk? Hier staan prijzen, bedrijven en je offerteaanvraag op één plek. In het ondernemingsregister (KBO) vind je 3 verandabouwers in Genk: vraag elk bedrijf of het een terrasoverkapping uitvoert. Voor je budget ligt de richtprijs rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; de offerte geeft het precieze bedrag. Twee minuten volstaan om tot 5 offertes te krijgen van vakmensen in je regio.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode3600
Gevestigde verandabouwers3

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Waar let je op bij een veranda in Genk?

In Genk spelen vooral deze twee dingen mee: Genk heeft warme zomermaanden (juli gemiddeld 19,2 °C). Een pergola met een schuifdoek of lamellen geeft schaduw waar en wanneer je wil. Vergunning in Genk: reken op ongeveer drie maanden zonder openbaar onderzoek, zes met, en na de vergunning wacht je nog 35 dagen na aanplakking.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Wie neemt zo’n werf aan in Genk?

We tellen 3 verandabouwers in Genk. Wat elk bedrijf precies doet, vraag je best na voor je een offerte aanvraagt.

Hoe krijg je een offerte voor een terrasoverkapping in Genk?

Vul het formulier bovenaan deze pagina in, zonder de site te verlaten: je aanvraag gaat naar Bobex, dat ze doorgeeft aan aangesloten vakmensen uit je regio. De dienst is gratis en vrijblijvend; je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van welke vakmensen beschikbaar zijn.

Wat kost terrasoverkapping in Genk?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Genk

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Genk

Bekijk de fiche

Euro-Serre NV

Geleenlaan 1, 3600 Genk

Sinds 1978
Bekijk de fiche

Greenhouse Veranda's BVBA

Paniswijerstraat 1, 3600 Genk

Sinds 2005
Bekijk de fiche

BTW-eenheid Euro Serre

Geleenlaan 1, 3600 Genk

Sinds 2016
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Genk: de context voor je veranda of overkapping

Voor je offertes van verandabouwers in Genk vergelijkt, helpen een paar lokale feiten om de juiste vragen te stellen. Ze komen uit open bronnen (PVGIS voor het klimaat) en uit de regels van je gewest. Met de eerste herfstbuien komen de lekken aan het licht: maak de goot leeg en laat de aansluiting nakijken.

Handig om te weten

Een warme juli in Genk

Genk heeft warme zomermaanden (juli gemiddeld 19,2 °C). Een pergola met een schuifdoek of lamellen geeft schaduw waar en wanneer je wil.

Onthoud: Vraag schuifwanden die volledig openschuiven.

Goed om te weten

Veranda in Genk: omgevingsvergunning sinds 1 maart 2026

Vergunning in Genk: reken op ongeveer drie maanden zonder openbaar onderzoek, zes met, en na de vergunning wacht je nog 35 dagen na aanplakking.

Goed om te weten

35 vorstdagen per jaar in Genk

Met 35 vorstdagen per jaar hoort Genk bij de koudere gemeenten van de zone. Een veranda die je ook in januari gebruikt, vraagt hier een geïsoleerde vloer en goed dakglas.

Onthoud: Vraag hoe diep de fundering van de vloerplaat komt.

Handig om te weten

Geen architect nodig? in Genk

Of je een architect nodig hebt in Genk beslis je met vier vragen: 75 % glas, 40 m², 3 en 4,50 m, en geen ingreep in de draagstructuur. De tool op deze pagina rekent het voor je uit.

Onthoud: Laat het glaspercentage op het plan zetten.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Genk

Terrasoverkapping in de buurt van Genk

Terrasoverkapping in Genk: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan