Verandabouwer in Mol:
terrasoverkapping

Indicatieve prijsvork: 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de werken uitvoeren.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Mol: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Mol: het belangrijkste

Voor een terrasoverkapping in Mol vraag je beter meer dan één offerte. In onze gegevens is geen enkel bedrijf in Mol gevestigd; bedrijven uit de omliggende gemeenten werken vaak ook hier. 1.000 tot 8.000 €: zo ligt de grootteorde, met materiaal en plaatsing, vóór eventuele premies. Vertel kort wat je wilt laten doen en ontvang voorstellen van vakmensen uit je regio.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode2400
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Waar let je op bij een veranda in Mol?

In Mol spelen vooral deze twee dingen mee: Met 19,4 °C gemiddeld in juli zit Mol aan de warme kant: een veranda met grote openingen geeft het meeste zomergevoel. In Mol is een architect niet verplicht als je veranda voor minstens 75 % uit glas of ander doorzichtig materiaal bestaat, maximaal 40 m² groot is, een kroonlijst tot 3 m en een nok tot 4,50 m heeft, en niet aan de draagstructuur raakt.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel verandabouwers zijn er in Mol?

Onze gegevens tonen geen vestiging in Mol: vakmensen uit de omliggende gemeenten kunnen zich verplaatsen.

Hoe krijg je een offerte voor een terrasoverkapping in Mol?

Alles gebeurt op deze pagina: het formulier stuurt je aanvraag naar Bobex, dat ze daarna doorgeeft aan zijn partners in je regio. Je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van de beschikbaarheid; je betaalt niets en zit nergens aan vast.

Wat kost terrasoverkapping in Mol?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Mol

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Mol

Geen vestiging in Mol in de KBO: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
6,5 km · Retie

B.C. Alu

Europalaan 5, 2470 Retie

Sinds 2012
Bekijk de fiche
8,6 km · Balen

Veranda's Luyten bvba

Steenweg Op Leopoldsburg 37, 2490 Balen

Sinds 2009
Bekijk de fiche
8,6 km · Balen

Gesbo Veranda's

Hulsen 113, 2490 Balen

Sinds 2020
Bekijk de fiche
12,2 km · Arendonk

J.V.D. Aluminiumwerken BV

Hoge Mauw 1060, 2370 Arendonk

Sinds 2018
Bekijk de fiche
13,3 km · Meerhout

Veranda Willems

Molsebaan 47, 2450 Meerhout

Sinds 2013
Bekijk de fiche
13,9 km · Geel

Bel Alu

2440 Geel

Sinds 2025
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Een glazen kamer erbij in Mol: de lokale context

Hitte, vorst en vergunning: dit zeggen de publieke gegevens over een veranda in Mol, en wat het verandert aan je keuze van dak en glas. Wanneer de regen terugkomt, komen de lekken aan het licht: maak de goot leeg en laat de aansluiting nakijken.

Handig om te weten

Juli in Mol: gemiddeld 19,4 °C

Met 19,4 °C gemiddeld in juli zit Mol aan de warme kant: een veranda met grote openingen geeft het meeste zomergevoel.

Onthoud: Vraag schuifwanden die volledig openschuiven.

Handig om te weten

75 % glas, 40 m², 3 m: de architectenregel in Mol

In Mol is een architect niet verplicht als je veranda voor minstens 75 % uit glas of ander doorzichtig materiaal bestaat, maximaal 40 m² groot is, een kroonlijst tot 3 m en een nok tot 4,50 m heeft, en niet aan de draagstructuur raakt.

Goed om te weten

Veel hittedagen: een glazen dak vraagt zonwering

7 dagen boven 30 °C per jaar in Mol, tegenover 6 voor de doorsnee gemeente in de provincie Antwerpen: zonwerend glas in het dak of een dakzonwering is hier haast verplicht voor een veranda op het zuiden.

Onthoud: Laat buitenzonwering of dakramen mee prijzen.

Goed om te weten

Geen melding meer voor een veranda in Mol

In Mol gelden de Vlaamse regels: de vroegere melding tot 40 m² bestaat sinds 1 maart 2026 niet meer, dus een veranda aan je woning vraagt een omgevingsvergunning.

Onthoud: Plan de vergunning drie tot zes maanden voor de plaatsing.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Mol

Terrasoverkapping in de buurt van Mol

Terrasoverkapping in Mol: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan