Verandabouwer in Lommel:
terrasoverkapping

Indicatieve prijsvork: 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de werken uitvoeren.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Lommel: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Lommel: het belangrijkste

In Lommel begin je het best pas aan een terrasoverkapping met meerdere offertes in handen. In onze gegevens is geen enkel bedrijf in Lommel gevestigd; vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de klus wel aannemen. Ter indicatie reken je op 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen, naargelang de situatie op de werf. Beschrijf je project en ontvang voorstellen van vakmensen die in Lommel werken.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode3920
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Welke regels en aandachtspunten gelden voor een veranda in Lommel?

Op basis van de lokale gegevens tellen in Lommel twee punten: Gemiddeld 19,3 °C in juli in Lommel: verlucht je veranda 's nachts, dan begint ze de dag koel. Bouw je een veranda in Lommel? Dien dan een aanvraag in via het Omgevingsloket: de gemeente beslist of er een openbaar onderzoek komt.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Welke vakmensen werken in Lommel?

Onze gegevens tonen geen vestiging in Lommel: vakmensen uit de omliggende gemeenten kunnen zich verplaatsen.

Hoe vraag je in Lommel een offerte aan?

Beschrijf je project in het formulier op deze pagina. De aanvraag komt bij Bobex terecht, dat ze toevertrouwt aan partnervakmensen dicht bij jou: tot 5 offertes, afhankelijk van wie beschikbaar is, gratis en vrijblijvend.

De verandabouwers in Lommel

Geen vestiging in Lommel in onze gegevens; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
8,8 km · Pelt

Pelt-Alu

Astridlaan 215, 3900 Pelt

Sinds 2018
Bekijk de fiche
8,8 km · Pelt

Rimgili Veranda - Yellow Design & Interiors

3900 Pelt

Sinds 2026
Bekijk de fiche
10,2 km · Hechtel-Eksel

Bleyen - Serres

3940 Hechtel-Eksel

Sinds 2009
Bekijk de fiche
11,2 km · Balen

Veranda's Luyten bvba

Steenweg Op Leopoldsburg 37, 2490 Balen

Sinds 2009
Bekijk de fiche
11,2 km · Balen

Gesbo Veranda's

Hulsen 113, 2490 Balen

Sinds 2020
Bekijk de fiche
12,6 km · Leopoldsburg

EZO Veranda

3970 Leopoldsburg

Sinds 2026
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Lommel?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Lommel

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Je veranda in Lommel: de lokale feiten

Zomerzon, winterkou en de regels van je gewest: dit zeggen de publieke gegevens over een veranda in Lommel, en wat het verandert aan je keuze van dak en glas. Het einde van het jaar is rustiger bij de verandabouwers: vraag nu je offertes.

Handig om te weten

Warme julimaand in Lommel

Gemiddeld 19,3 °C in juli in Lommel: verlucht je veranda 's nachts, dan begint ze de dag koel.

Goed om te weten

Melden kan niet meer voor een veranda in Lommel

Bouw je een veranda in Lommel? Dien dan een aanvraag in via het Omgevingsloket: de gemeente beslist of er een openbaar onderzoek komt.

Goed om te weten

7 hittedagen per jaar in Lommel

7 dagen boven 30 °C per jaar in Lommel, tegenover 6 voor de doorsnee gemeente in de provincie Limburg: zonwerend glas in het dak of een dakzonwering is hier haast verplicht voor een veranda op het zuiden.

Goed om te weten

35 dagen onder nul: een veranda op de proef

35 vorstdagen per jaar in Lommel, tegenover 35 voor de doorsnee gemeente in de provincie Limburg: laat de verandabouwer zeggen hoe diep de fundering komt.

Onthoud: Vraag of de profielen een thermische onderbreking hebben.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Lommel

Terrasoverkapping in de buurt van Lommel

Terrasoverkapping in Lommel: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan