Verandabouwer in Nazareth-De Pinte:
terrasoverkapping

Indicatieve prijsvork: 1.000 tot 8.000 €. In Nazareth-De Pinte tellen we 1 verandabouwer.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Nazareth-De Pinte: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Nazareth-De Pinte: het belangrijkste

Voor een terrasoverkapping in Nazareth-De Pinte vraag je beter meer dan één offerte. Onze lijst telt 1 verandabouwer uit Nazareth-De Pinte, volgens de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO); de precieze specialiteit check je best bij elk bedrijf zelf. 1.000 tot 8.000 €: zo ligt de grootteorde, plaatsing inbegrepen, zonder premies. Vertel kort wat je wilt laten doen en ontvang voorstellen van vakmensen uit je regio.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode9810 en 9840
Gevestigde verandabouwers1

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Waar let je op bij een veranda in Nazareth-De Pinte?

In Nazareth-De Pinte spelen vooral deze twee dingen mee: Vergunning in Nazareth-De Pinte: reken op ongeveer drie maanden zonder openbaar onderzoek, zes met, en pas vanaf de 35ste dag na de aanplakking mag je beginnen. In Nazareth-De Pinte is een architect niet verplicht als je veranda minstens drie kwart doorzichtig is, dak en wanden samen, maximaal 40 m² groot is, een kroonlijst tot 3 m en een nok tot 4,50 m heeft, en niet aan de draagstructuur raakt.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel verandabouwers zijn er in Nazareth-De Pinte?

In onze lijst vind je 1 verandabouwer in Nazareth-De Pinte. Vraag elk bedrijf of het zo’n werf aanneemt.

Hoe vraag je offertes aan voor een terrasoverkapping in Nazareth-De Pinte?

Beschrijf je project in het formulier op deze pagina. De aanvraag komt bij Bobex terecht, dat ze toevertrouwt aan partnervakmensen dicht bij jou: tot 5 offertes, afhankelijk van wie beschikbaar is, gratis en vrijblijvend.

De verandabouwers in Nazareth-De Pinte

Bekijk de fiche

Alu Montage Companie

Plaanstraat 30, 9810 Nazareth-De Pinte

Sinds 1996
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Nazareth-De Pinte?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Nazareth-De Pinte

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Een glazen kamer erbij in Nazareth-De Pinte: de lokale context

Voor je offertes van verandabouwers in Nazareth-De Pinte vergelijkt, helpen een paar lokale feiten om het juiste dak te kiezen. Ze komen uit open bronnen (PVGIS voor het klimaat) en uit de regels van je gewest. Het einde van het jaar geeft meer tijd voor een goed ontwerp: plan nu, bouw in de lente.

Goed om te weten

Veranda in Nazareth-De Pinte: omgevingsvergunning sinds 1 maart 2026

Vergunning in Nazareth-De Pinte: reken op ongeveer drie maanden zonder openbaar onderzoek, zes met, en pas vanaf de 35ste dag na de aanplakking mag je beginnen.

Handig om te weten

75 % glas, 40 m², 3 m: de architectenregel in Nazareth-De Pinte

In Nazareth-De Pinte is een architect niet verplicht als je veranda minstens drie kwart doorzichtig is, dak en wanden samen, maximaal 40 m² groot is, een kroonlijst tot 3 m en een nok tot 4,50 m heeft, en niet aan de draagstructuur raakt.

Onthoud: Laat het glaspercentage op het plan zetten.

Handig om te weten

Mijn VerbouwPremie en je veranda in Nazareth-De Pinte

Zonwering, screens en verandaglas komen in Nazareth-De Pinte niet in aanmerking voor Mijn VerbouwPremie: de grootste besparing zit in de btw.

Onthoud: Kijk je inkomenscategorie na op vlaanderen.be.

Handig om te weten

Btw op een veranda in Nazareth-De Pinte: 6 of 21 %

6 % btw in Nazareth-De Pinte geldt niet voor materiaal dat je zelf koopt: koop je profielen of glas los, dan betaal je 21 %.

Ook in Nazareth-De Pinte

Terrasoverkapping in de buurt van Nazareth-De Pinte

Terrasoverkapping in Nazareth-De Pinte: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan