Verandabouwer in Tongeren-Borgloon:
terrasoverkapping

Richtprijs: 1.000 tot 8.000 €. 1 verandabouwer gevestigd in Tongeren-Borgloon.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Tongeren-Borgloon: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Tongeren-Borgloon: het belangrijkste

Een project rond terrasoverkapping in Tongeren-Borgloon? Hier staan de richtprijzen, vakmensen uit de buurt en het offerteformulier. De Kruispuntbank van Ondernemingen telt 1 verandabouwer in Tongeren-Borgloon; wat elk bedrijf precies doet, vraag je best na. Voor je budget ligt de richtprijs rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; de offerte geeft het precieze bedrag. Het formulier bezorgt je aanvraag aan vakmensen in jouw buurt: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode3700 en 3840
Gevestigde verandabouwers1

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Welke lokale punten gelden voor een veranda in Tongeren-Borgloon?

In Tongeren-Borgloon spelen vooral deze twee dingen mee: Tongeren-Borgloon: 1.184 kWh/m² zon en 6 hittedagen per jaar. Voor een terras is een open structuur met schaduw hier ideaal. Plan je een veranda in Tongeren-Borgloon? De aanvraag gaat via het Omgevingsloket: de gemeente beslist of er een openbaar onderzoek komt.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Wie kan in Tongeren-Borgloon de werken uitvoeren?

In onze lijst vind je 1 verandabouwer in Tongeren-Borgloon. Zijn specialiteit bevestigt elk bedrijf het best zelf.

Hoe vraag je offertes aan voor een terrasoverkapping in Tongeren-Borgloon?

Beschrijf je project in het formulier op deze pagina. De aanvraag komt bij Bobex terecht, dat ze toevertrouwt aan partnervakmensen dicht bij jou: tot 5 offertes, afhankelijk van wie beschikbaar is, gratis en vrijblijvend.

De verandabouwers in Tongeren-Borgloon

Bekijk de fiche

Avema Exclusieve Verandabouw

Merkenstraat 52, 3700 Tongeren-Borgloon

Sinds 2013
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Tongeren-Borgloon?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Tongeren-Borgloon

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Klimaat en vergunning: een veranda in Tongeren-Borgloon kort samengevat

In Tongeren-Borgloon spelen klimaat en vergunning mee bij elke veranda. De kern, met bronnen. Wanneer de regen terugkomt, komen de lekken aan het licht: maak de goot leeg en laat de aansluiting nakijken.

Goed in het oog houden

Zon en hitte samen in Tongeren-Borgloon: 6 hittedagen

Tongeren-Borgloon: 1.184 kWh/m² zon en 6 hittedagen per jaar. Voor een terras is een open structuur met schaduw hier ideaal.

Onthoud: Vraag twee varianten: glas met zonwering en dicht dak met lichtstraat.

Goed om te weten

Omgevingsvergunning en veranda in Tongeren-Borgloon

Plan je een veranda in Tongeren-Borgloon? De aanvraag gaat via het Omgevingsloket: de gemeente beslist of er een openbaar onderzoek komt.

Handig om te weten

Tongeren-Borgloon: wanneer tekent een architect je veranda?

Een veranda met geïsoleerde panelen haalt de 75 % glas zelden: dan is ook in Tongeren-Borgloon een architect verplicht, hoe klein de veranda ook is.

Onthoud: Blijf onder 40 m² of reken een architect in je budget.

Goed om te weten

39 vorstdagen per jaar in Tongeren-Borgloon

Met zo'n 39 dagen vorst per jaar hoort Tongeren-Borgloon bij de koudere gemeenten van de zone. Wil je de veranda in de winter gebruiken, kies dan een geïsoleerde vloerplaat en isolerend dakglas.

Onthoud: Vraag hoe diep de fundering van de vloerplaat komt.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Tongeren-Borgloon

Terrasoverkapping in de buurt van Tongeren-Borgloon

Terrasoverkapping in Tongeren-Borgloon: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan