Verandabouwer in Londerzeel:
terrasoverkapping

Richtprijs: 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Londerzeel: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Londerzeel: het belangrijkste

Terrasoverkapping in Londerzeel (postcode 1840): alles om je project goed voor te bereiden. De openbare gegevens tonen geen vestiging in Londerzeel; bedrijven uit de omliggende gemeenten werken vaak ook hier. Voor je budget ligt de richtprijs rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; de offerte geeft het precieze bedrag. Een paar vragen volstaan om tot 5 offertes te krijgen van vakmensen in je regio.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode1840
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Waar let je op bij een veranda in Londerzeel?

Twee lokale aandachtspunten in Londerzeel: In Londerzeel combineren 6 hittedagen per jaar en 1.172 kWh/m² zon (PVGIS, 2014-2023). Een glazen dak op het zuiden of westen zonder zonwering wordt dan in de zomer onbruikbaar. Londerzeel valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Wat aan je woning vasthangt, is een aanbouw: vergunningsplichtig, ook onder 40 m².

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Welke vakmensen werken in Londerzeel?

Onze gegevens tonen geen vestiging in Londerzeel: vakmensen uit de omliggende gemeenten kunnen zich verplaatsen.

Hoe vergelijk je offertes voor een terrasoverkapping in Londerzeel?

Vul het formulier bovenaan deze pagina in, zonder de site te verlaten: je aanvraag gaat naar Bobex, dat ze doorgeeft aan aangesloten vakmensen uit je regio. De dienst is gratis en vrijblijvend; je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van welke vakmensen beschikbaar zijn.

Wat kost terrasoverkapping in Londerzeel?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Londerzeel

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Londerzeel

Geen vestiging in Londerzeel in de KBO: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
5,4 km · Buggenhout

De Tuinkamer

9255 Buggenhout

Sinds 2010
Bekijk de fiche
5,6 km · Puurs-Sint-Amands

Euroveranda

Rijksweg 21, 2870 Puurs-Sint-Amands

Sinds 1991
Bekijk de fiche
5,6 km · Puurs-Sint-Amands

Tulu Veranda And Screens

2890 Puurs-Sint-Amands

Sinds 2025
Bekijk de fiche
6,9 km · Merchtem

Seby Veranda's

Brusselsesteenweg 58, 1785 Merchtem

Sinds 1998
Bekijk de fiche
8,6 km · Opwijk

Aluminium Van Droogenbroeck

Eeksken 216, 1745 Opwijk

Sinds 1977
Bekijk de fiche
9,7 km · Bornem

Alu Db

Woestijnstraat 33, 2880 Bornem

Sinds 2005
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Londerzeel: waar je op let bij een veranda

In Londerzeel spelen klimaat en vergunning mee bij elke veranda. De kern, op basis van open gegevens. Wanneer de regen terugkomt, zie je waar een oude veranda lekt: maak de goot leeg en laat de aansluiting nakijken.

Goed in het oog houden

Glazen dak in Londerzeel: plan de zonwering mee

In Londerzeel combineren 6 hittedagen per jaar en 1.172 kWh/m² zon (PVGIS, 2014-2023). Een glazen dak op het zuiden of westen zonder zonwering wordt dan in de zomer onbruikbaar.

Onthoud: Vraag twee varianten: glas met zonwering en dicht dak met lichtstraat.

Goed om te weten

Londerzeel: vergunning nodig voor elke aangebouwde veranda

Londerzeel valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Wat aan je woning vasthangt, is een aanbouw: vergunningsplichtig, ook onder 40 m².

Onthoud: Laat je verandabouwer de plannen voor het Omgevingsloket leveren.

Handig om te weten

Architect of niet in Londerzeel: vier voorwaarden

Breek je in Londerzeel een draagmuur uit voor een brede opening naar de veranda? Dan is een architect verplicht, ook voor een glazen veranda.

Onthoud: Meet de hoogte van goot en nok vanaf het maaiveld.

Handig om te weten

6 hittedagen per jaar in Londerzeel

In Londerzeel wordt het gemiddeld 6 dagen per jaar warmer dan 30 °C (2014-2023), vergelijkbaar met een doorsnee gemeente in de provincie (6 dagen). Op die dagen beslist de zonwering of je in de veranda kan zitten.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Londerzeel

Terrasoverkapping in de buurt van Londerzeel

Terrasoverkapping in Londerzeel: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan