Verandabouwer in As:
terrasoverkapping

Richtprijs: 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in As: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in As: het belangrijkste

In As begin je het best pas aan een terrasoverkapping met meerdere offertes in handen. De KBO telt geen enkele vestiging in As: bedrijven uit de buurgemeenten kunnen de werf op zich nemen. 1.000 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, met materiaal en plaatsing, vóór eventuele premies. Een paar vragen volstaan om tot 5 offertes binnen te halen van vakmensen uit de buurt.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode3665 en 3668
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Welke lokale punten gelden voor een veranda in As?

In As spelen vooral deze twee dingen mee: As heeft warme zomermaanden (juli gemiddeld 19,2 °C). Een pergola met een schuifdoek of lamellen geeft schaduw waar en wanneer je wil. Vergunning in As: reken op ongeveer drie maanden zonder openbaar onderzoek, zes met, en pas vanaf de 35ste dag na de aanplakking mag je beginnen.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel verandabouwers zijn er in As?

Er is geen vestiging in As in onze lijst, maar bedrijven uit de buurgemeenten werken vaak ook hier.

Hoe vraag je in As een offerte aan?

Beschrijf je project in het formulier op deze pagina. De aanvraag komt bij Bobex terecht, dat ze toevertrouwt aan partnervakmensen dicht bij jou: tot 5 offertes, afhankelijk van wie beschikbaar is, gratis en vrijblijvend.

Wat kost terrasoverkapping in As?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in As

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in As

Onze gegevens tonen geen bedrijf in As: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
7,6 km · Oudsbergen

Sd Veranda

Nijverheidslaan 1528, 3660 Oudsbergen

Sinds 2020
Bekijk de fiche
7,8 km · Genk

Euro-Serre NV

Geleenlaan 1, 3600 Genk

Sinds 1978
Bekijk de fiche
7,8 km · Genk

Greenhouse Veranda's BVBA

Paniswijerstraat 1, 3600 Genk

Sinds 2005
Bekijk de fiche
7,8 km · Genk

BTW-eenheid Euro Serre

Geleenlaan 1, 3600 Genk

Sinds 2016
Bekijk de fiche
7,9 km · Maasmechelen

AFO Terrasoverkapingen Veranda's & Ramen

Slakweidestraat 38e, 3630 Maasmechelen

Sinds 2017
Bekijk de fiche
8,5 km · Zutendaal

Gapa Aluminium Design

Molenblookstraat 3a, 3690 Zutendaal

Sinds 2013
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Klimaat en vergunning: je veranda in As in cijfers

Een veranda reageert op het klimaat van haar gemeente: zon en vorst bepalen hoe je glas en zonwering kiest. De stand van zaken in As, op basis van publieke gegevens. November en december geeft meer tijd voor een goed ontwerp: vraag nu je offertes.

Handig om te weten

Een warme juli in As

As heeft warme zomermaanden (juli gemiddeld 19,2 °C). Een pergola met een schuifdoek of lamellen geeft schaduw waar en wanneer je wil.

Goed om te weten

Veranda in As: omgevingsvergunning sinds 1 maart 2026

Vergunning in As: reken op ongeveer drie maanden zonder openbaar onderzoek, zes met, en pas vanaf de 35ste dag na de aanplakking mag je beginnen.

Goed om te weten

Veel vorst in As: de veranda moet warm blijven

De vorst komt vaak terug in As: gemiddeld 35 dagen per jaar. Bladeren in de goot en vorst gaan slecht samen: maak ze in de herfst leeg.

Onthoud: Vraag hoe diep de fundering van de vloerplaat komt.

Handig om te weten

EPB voor je veranda in As

EPB in As: een onverwarmde veranda die je afsluit van het huis, blijft buiten het verwarmde volume; vraag het na bij je architect of verandabouwer.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in As

Terrasoverkapping in de buurt van As

Terrasoverkapping in As: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan