Verandabouwer in Lanaken:
terrasoverkapping

Richtprijs: 1.000 tot 8.000 €. Onze lijst in Lanaken: 1 verandabouwer.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Lanaken: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Lanaken: het belangrijkste

Terrasoverkapping in Lanaken (3620 en 3621): alles om je project goed voor te bereiden. Onze lijst telt 1 verandabouwer uit Lanaken, volgens de Kruispuntbank van Ondernemingen (KBO); vraag elk bedrijf of het dit soort werk doet. Qua budget ligt de richtprijs rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; de offerte geeft het precieze bedrag. Een paar vragen volstaan om tot 5 offertes binnen te halen van vakmensen uit de buurt.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode3620 en 3621
Gevestigde verandabouwers1

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Waar let je op bij een veranda in Lanaken?

Twee lokale aandachtspunten in Lanaken: Plan je een veranda in Lanaken? De aanvraag gaat via het Omgevingsloket: de gemeente kiest de vereenvoudigde procedure of een procedure met openbaar onderzoek. Breek je in Lanaken een draagmuur uit voor een brede opening naar de veranda? Dan is een architect verplicht, ook voor een glazen veranda.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Wie kan in Lanaken de werken uitvoeren?

We tellen 1 verandabouwer in Lanaken. Check bij elk bedrijf of het dit soort werken uitvoert.

Hoe vraag je in Lanaken een offerte aan?

Beschrijf je project in het formulier op deze pagina. De aanvraag komt bij Bobex terecht, dat ze toevertrouwt aan partnervakmensen dicht bij jou: tot 5 offertes, afhankelijk van wie beschikbaar is, gratis en vrijblijvend.

Wat kost terrasoverkapping in Lanaken?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Lanaken

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Lanaken

Bekijk de fiche

Horrix Veranda's

Industrieweg 16, 3620 Lanaken

Sinds 2000
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Vóór je offertes vraagt in Lanaken: de nuttige feiten

Voor je offertes van verandabouwers in Lanaken vergelijkt, helpen een paar lokale feiten om de juiste vragen te stellen. Ze komen uit publieke reeksen zoals PVGIS en uit de regels van je gewest. In de herfst is het het beste moment om offertes te vragen voor een veranda in de lente: zo ligt de vergunning er in het voorjaar.

Goed om te weten

Lanaken: vergunning nodig voor elke aangebouwde veranda

Plan je een veranda in Lanaken? De aanvraag gaat via het Omgevingsloket: de gemeente kiest de vereenvoudigde procedure of een procedure met openbaar onderzoek.

Onthoud: Plan de vergunning drie tot zes maanden voor de plaatsing.

Handig om te weten

Veranda zonder architect in Lanaken

Breek je in Lanaken een draagmuur uit voor een brede opening naar de veranda? Dan is een architect verplicht, ook voor een glazen veranda.

Handig om te weten

Premie voor een veranda in Lanaken? Niet voor de veranda zelf

Verandaglas en zonwering komen in Lanaken niet in aanmerking voor Mijn VerbouwPremie: het btw-tarief van 6 % is de echte besparing.

Goed om te weten

Koude winters in Lanaken: de veranda moet warm blijven

41 vorstdagen per jaar in Lanaken, tegenover 35 voor de doorsnee gemeente in de provincie Limburg: de fundering van de vloerplaat moet vorstvrij liggen.

Onthoud: Vraag of de profielen een thermische onderbreking hebben.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Lanaken

Terrasoverkapping in de buurt van Lanaken

Terrasoverkapping in Lanaken: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan