Verandabouwer in Zutendaal:
terrasoverkapping

Indicatieve prijsvork: 1.000 tot 8.000 €. Ter plaatse: 1 verandabouwer.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Zutendaal: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Zutendaal: het belangrijkste

Overweeg je een terrasoverkapping in Zutendaal? In de KBO-gegevens vind je 1 verandabouwer in Zutendaal: ga bij elk bedrijf na of het zulke werken aanneemt. 1.000 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, plaatsing inbegrepen, vóór eventuele premies. Het formulier op deze pagina stuurt je aanvraag door naar vakmensen uit de regio: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode3690
Gevestigde verandabouwers1

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Waar let je op bij een veranda in Zutendaal?

Twee lokale aandachtspunten in Zutendaal: In juli is het in Zutendaal gemiddeld 19,2 °C (2014-2023), in lijn met het provinciegemiddelde (19,2 °C). Lange, warme avonden: een overdekt terras wordt hier volop gebruikt. Vergunning in Zutendaal: de beslissing volgt richtinggevend na drie tot zes maanden, en pas vanaf de 35ste dag na de aanplakking mag je beginnen.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Wie neemt zo’n werf aan in Zutendaal?

Onze lijst telt 1 verandabouwer in Zutendaal. Check bij elk bedrijf of het dit soort werken uitvoert.

Hoe krijg je een offerte voor een terrasoverkapping in Zutendaal?

Het formulier bovenaan volstaat, je blijft gewoon op de site: Bobex ontvangt je aanvraag en bezorgt ze aan partnervakmensen in de buurt. Dat is gratis en zonder verplichting, en je krijgt tot 5 offertes, naargelang de beschikbaarheid.

Wat kost terrasoverkapping in Zutendaal?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Zutendaal

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Zutendaal

Bekijk de fiche

Gapa Aluminium Design

Molenblookstraat 3a, 3690 Zutendaal

Sinds 2013
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Een veranda in Zutendaal: wat de open data vertellen

Niets vervangt een opmeting ter plaatse, maar ze geven je een voorsprong bij het lezen van offertes in Zutendaal: dit zijn de punten die tellen. In de herfst is het het beste moment om offertes te vragen voor een veranda in de lente: zo ligt de vergunning er in het voorjaar.

Handig om te weten

Juli in Zutendaal: gemiddeld 19,2 °C

In juli is het in Zutendaal gemiddeld 19,2 °C (2014-2023), in lijn met het provinciegemiddelde (19,2 °C). Lange, warme avonden: een overdekt terras wordt hier volop gebruikt.

Onthoud: Vraag schuifwanden die volledig openschuiven.

Goed om te weten

Vergunning voor je veranda in Zutendaal

Vergunning in Zutendaal: de beslissing volgt richtinggevend na drie tot zes maanden, en pas vanaf de 35ste dag na de aanplakking mag je beginnen.

Onthoud: Bel de dienst omgeving van je gemeente voor je laat tekenen.

Goed om te weten

Veel vorst: glas en vloer tellen dubbel

Met 35 vorstdagen per jaar hoort Zutendaal bij de koudere gemeenten van de zone. Wil je de veranda in de winter gebruiken, kies dan een geïsoleerde vloerplaat en isolerend dakglas.

Onthoud: Vraag hoe diep de fundering van de vloerplaat komt.

Handig om te weten

Architect of niet in Zutendaal: vier voorwaarden

Moet de achtergevel open voor een brede doorgang? Dan is een architect verplicht, ook voor een glazen veranda.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Zutendaal

Terrasoverkapping in de buurt van Zutendaal

Terrasoverkapping in Zutendaal: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan