Verandabouwer in Brasschaat:
terrasoverkapping

Reken op ongeveer 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de werken uitvoeren.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Brasschaat: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Brasschaat: het belangrijkste

Een project rond terrasoverkapping in Brasschaat? Op deze pagina vind je prijzen, bedrijven en je offerteaanvraag op één plek. De KBO telt geen enkele vestiging in Brasschaat: vakmensen uit de buurt verplaatsen zich vaak. 1.000 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, plaatsing inbegrepen, zonder premies. Het formulier op deze pagina stuurt je aanvraag door naar vakmensen in jouw buurt: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode2930
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Welke regels en aandachtspunten gelden voor een veranda in Brasschaat?

In Brasschaat spelen vooral deze twee dingen mee: Een tuinkamer met dicht dak komt meestal onder 75 % glas uit: dan tekent in Brasschaat een architect, ook voor een kleine oppervlakte. Plan je een veranda in Brasschaat? Dien dan een aanvraag in via het Omgevingsloket: de gemeente kiest de vereenvoudigde procedure of een procedure met openbaar onderzoek.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel verandabouwers zijn er in Brasschaat?

In onze gegevens staat geen enkel bedrijf in Brasschaat; vakmensen uit de buurgemeenten kunnen wel helpen.

Hoe vraag je in Brasschaat een offerte aan?

Het formulier bovenaan volstaat, je blijft gewoon op de site: Bobex ontvangt je aanvraag en bezorgt ze aan partnervakmensen in de buurt. Dat is gratis en zonder verplichting, en je krijgt tot 5 offertes, naargelang de beschikbaarheid.

De verandabouwers in Brasschaat

Geen vestiging in Brasschaat in onze gegevens: dit zijn de dichtstbijzijnde, met hun afstand.
Bekijk de fiche
4,8 km · Kapellen

Renew Glass Aluminium Plastic Steel

Heidestraat-Zuid 159, 2950 Kapellen

Sinds 2003
Bekijk de fiche
10,5 km · Antwerpen

A. Aanbouwplast

2600 Antwerpen

Sinds 1995
Bekijk de fiche
10,5 km · Antwerpen

Havecon Serres

Quellinstraat 49, 2018 Antwerpen

Sinds 2006
Bekijk de fiche
10,5 km · Antwerpen

Glas- en Aluminiumwerken De Leeuw

Fort Iii Straat 4, 2150 Antwerpen

Sinds 2011
Bekijk de fiche
11,5 km · Wommelgem

Alu-V

Nijverheidsstraat 64, 2160 Wommelgem

Sinds 2019
Bekijk de fiche
14,4 km · Ranst

Jef Alu Ramen

Korenveld 26, 2520 Ranst

Sinds 2023
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Brasschaat?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Brasschaat

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Je veranda in Brasschaat: de lokale feiten

Zomerzon, winterkou en de regels van je gewest: dit zeggen de publieke gegevens over een veranda in Brasschaat, en wat het verandert aan je keuze van dak en glas. November en december is rustiger bij de verandabouwers: plan nu, bouw in de lente.

Handig om te weten

Architect of niet in Brasschaat: vier voorwaarden

Een tuinkamer met dicht dak komt meestal onder 75 % glas uit: dan tekent in Brasschaat een architect, ook voor een kleine oppervlakte.

Onthoud: Laat het glaspercentage op het plan zetten.

Goed om te weten

Veranda in Brasschaat: omgevingsvergunning sinds 1 maart 2026

Plan je een veranda in Brasschaat? Dien dan een aanvraag in via het Omgevingsloket: de gemeente kiest de vereenvoudigde procedure of een procedure met openbaar onderzoek.

Onthoud: Reken op 35 dagen wachten na de aanplakking van de vergunning.

Handig om te weten

Gewone zomers in Brasschaat

Brasschaat telt ongeveer 5 hittedagen per jaar. Automatische dakramen houden de veranda koel terwijl je weg bent.

Handig om te weten

Brasschaat: de ramen naar de veranda wel, de veranda niet

Vervang je in Brasschaat ook de ramen tussen je woning en de veranda? Die kunnen wel in aanmerking komen, maar sinds 1 maart 2026 alleen voor inkomenscategorie 3 (35 %, max. 3.675 €) en 4 (50 %, max. 5.250 €).

Onthoud: Vraag of het raam naar de veranda Ug 1,0 haalt.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Brasschaat

Terrasoverkapping in de buurt van Brasschaat

Terrasoverkapping in Brasschaat: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan