Verandabouwer in Kapellen:
terrasoverkapping

Richtprijs: 1.000 tot 8.000 €. 1 verandabouwer met een vestiging in Kapellen.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Kapellen: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Kapellen: het belangrijkste

Denk je aan een terrasoverkapping in Kapellen? Onze lijst telt 1 verandabouwer met een vestiging in Kapellen, op basis van de openbare KBO-gegevens; de precieze specialiteit check je best bij elk bedrijf zelf. Qua budget ligt de richtprijs rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; het exacte bedrag staat pas in de offerte. Beschrijf je project om offertes te krijgen van vakmensen uit je regio.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode2950
Gevestigde verandabouwers1

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Wat moet je weten vóór je een veranda laat bouwen in Kapellen?

Op basis van de lokale gegevens tellen in Kapellen twee punten: Sinds de hervorming van maart 2026 is er in Kapellen geen veranda meer zonder vergunning. De gemeente kan bovendien strengere regels hebben: bel eerst de dienst omgeving. In Kapellen geldt de Vlaamse Mijn VerbouwPremie, maar die sluit de veranda uitdrukkelijk uit: glas en schrijnwerk van de veranda tellen niet mee.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel vakmensen zijn er in Kapellen?

In onze lijst vind je 1 verandabouwer in Kapellen. Vraag elk bedrijf of het zo’n werf aanneemt.

Hoe vergelijk je offertes voor een terrasoverkapping in Kapellen?

Beschrijf je project in het formulier op deze pagina. De aanvraag komt bij Bobex terecht, dat ze toevertrouwt aan partnervakmensen dicht bij jou: tot 5 offertes, afhankelijk van wie beschikbaar is, gratis en vrijblijvend.

De verandabouwers in Kapellen

Bekijk de fiche

Renew Glass Aluminium Plastic Steel

Heidestraat-Zuid 159, 2950 Kapellen

Sinds 2003
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Kapellen?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Kapellen

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Een veranda in Kapellen: wat de open data vertellen

In Kapellen spelen klimaat en vergunning mee bij elke veranda. Een kort overzicht, met bronnen. Met de eerste herfstbuien komen de lekken aan het licht: een goed moment voor een renovatieofferte.

Goed om te weten

Vergunning voor je veranda in Kapellen

Sinds de hervorming van maart 2026 is er in Kapellen geen veranda meer zonder vergunning. De gemeente kan bovendien strengere regels hebben: bel eerst de dienst omgeving.

Handig om te weten

Mijn VerbouwPremie en je veranda in Kapellen

In Kapellen geldt de Vlaamse Mijn VerbouwPremie, maar die sluit de veranda uitdrukkelijk uit: glas en schrijnwerk van de veranda tellen niet mee.

Onthoud: Kijk je inkomenscategorie na op vlaanderen.be.

Handig om te weten

Kapellen: hoe oud is je woning?

De btw is overal in België dezelfde: 6 % bij een woning van tien jaar of ouder, met levering en plaatsing door de aannemer, anders 21 %.

Onthoud: Laat de verandabouwer leveren en plaatsen.

Handig om te weten

75 % glas, 40 m², 3 m: de architectenregel in Kapellen

De architectenregel in Kapellen beslis je met vier vragen: glas, oppervlakte, hoogte en stabiliteit. Speel met de tool hierboven.

Onthoud: Laat het glaspercentage op het plan zetten.

Ook in Kapellen

Terrasoverkapping in de buurt van Kapellen

Terrasoverkapping in Kapellen: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan