Verandabouwer in Stabroek:
terrasoverkapping

Ter indicatie: 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de werken uitvoeren.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Stabroek: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Stabroek: het belangrijkste

In Stabroek begin je liefst pas aan een terrasoverkapping met meerdere offertes in handen. De openbare gegevens tonen geen vestiging in Stabroek; vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de klus wel aannemen. 1.000 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, plaatsing inbegrepen, vóór eventuele premies. Beschrijf je project en ontvang voorstellen van vakmensen die in Stabroek werken.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode2940
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Waar let je op bij een veranda in Stabroek?

In Stabroek spelen vooral deze twee dingen mee: Stabroek valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Wat aan je woning vasthangt, is een aanbouw: vergunningsplichtig, ook onder 40 m². Moet de achtergevel open voor een brede doorgang? Ingrepen in de stabiliteit vragen altijd een architect.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel verandabouwers zijn er in Stabroek?

Er is geen vestiging in Stabroek in onze lijst, maar bedrijven uit de buurgemeenten werken vaak ook hier.

Hoe vraag je in Stabroek een offerte aan?

Vul het formulier bovenaan deze pagina in, zonder de site te verlaten: je aanvraag gaat naar Bobex, dat ze doorgeeft aan aangesloten vakmensen uit je regio. De dienst is gratis en vrijblijvend; je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van welke vakmensen beschikbaar zijn.

Wat kost terrasoverkapping in Stabroek?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Stabroek

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

De verandabouwers in Stabroek

Onze gegevens tonen geen bedrijf in Stabroek; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
4,7 km · Kapellen

Renew Glass Aluminium Plastic Steel

Heidestraat-Zuid 159, 2950 Kapellen

Sinds 2003
Bekijk de fiche
7,7 km · Antwerpen

A. Aanbouwplast

2600 Antwerpen

Sinds 1995
Bekijk de fiche
7,7 km · Antwerpen

Havecon Serres

Quellinstraat 49, 2018 Antwerpen

Sinds 2006
Bekijk de fiche
7,7 km · Antwerpen

Glas- en Aluminiumwerken De Leeuw

Fort Iii Straat 4, 2150 Antwerpen

Sinds 2011
Bekijk de fiche
13,4 km · Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht

Alu Foubert

Bazelstraat 234, 9150 Beveren-Kruibeke-Zwijndrecht

Sinds 1982
Bekijk de fiche
14,8 km · Essen

Van Den Bergh Veranda's

Spijker 38 Bus B, 2910 Essen

Sinds 2012
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Vóór je een veranda laat bouwen in Stabroek: de nuttige feiten

Een veranda reageert op het klimaat van haar gemeente: zomer en winter bepalen hoe je glas en zonwering kiest. De stand van zaken in Stabroek, op basis van publieke gegevens. Wanneer de regen terugkomt, komen de lekken aan het licht: een goed moment voor een renovatieofferte.

Goed om te weten

Veranda in Stabroek: omgevingsvergunning sinds 1 maart 2026

Stabroek valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Wat aan je woning vasthangt, is een aanbouw: vergunningsplichtig, ook onder 40 m².

Handig om te weten

75 % glas, 40 m², 3 m: de architectenregel in Stabroek

Moet de achtergevel open voor een brede doorgang? Ingrepen in de stabiliteit vragen altijd een architect.

Handig om te weten

Btw op een veranda in Stabroek: 6 of 21 %

Het btw-tarief voor je veranda in Stabroek: de leeftijd van je woning beslist. Een paar maanden wachten kan veel schelen als je woning bijna tien jaar is.

Onthoud: Laat de verandabouwer leveren en plaatsen.

Handig om te weten

Stabroek: wanneer gelden de EPB-eisen?

Een veranda zonder architect in Stabroek ontsnapt aan de EPB-procedure, maar goed glas blijft je beste investering.

Ook in Stabroek

Terrasoverkapping in de buurt van Stabroek

Terrasoverkapping in Stabroek: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan