Verandabouwer in Denderleeuw:
terrasoverkapping

Ter indicatie: 1.000 tot 8.000 €. 2 verandabouwers gevestigd in Denderleeuw.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Denderleeuw: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Denderleeuw: het belangrijkste

In Denderleeuw begin je liefst pas aan een terrasoverkapping als je een paar offertes naast elkaar hebt gelegd. In de KBO vind je 2 verandabouwers in Denderleeuw; of een bedrijf dit soort werken uitvoert, vraag je best zelf na. Voor je budget ligt de richtprijs rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; de offerte geeft het precieze bedrag. Beschrijf je project om offertes te krijgen van vakmensen uit je regio.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode9470 tot 9473
Gevestigde verandabouwers2

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Wat moet je weten vóór je een veranda laat bouwen in Denderleeuw?

In Denderleeuw spelen vooral deze twee dingen mee: Zon en hitte gaan samen in Denderleeuw. Vergelijk een glazen dak met zonwering met een dicht dak met lichtstraat. Vergunning in Denderleeuw: reken op ongeveer drie maanden zonder openbaar onderzoek, zes met, en pas vanaf de 35ste dag na de aanplakking mag je beginnen.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Wie neemt zo’n werf aan in Denderleeuw?

In onze lijst vind je 2 verandabouwers in Denderleeuw. Wat elk bedrijf precies doet, vraag je best na voor je een offerte aanvraagt.

Hoe vraag je offertes aan voor een terrasoverkapping in Denderleeuw?

Het formulier bovenaan volstaat, je blijft gewoon op de site: Bobex ontvangt je aanvraag en bezorgt ze aan partnervakmensen in de buurt. Dat is gratis en zonder verplichting, en je krijgt tot 5 offertes, naargelang de beschikbaarheid.

De verandabouwers in Denderleeuw

Bekijk de fiche

GDC Veranda's - Ramen en deuren

Langestraat 46, 9473 Denderleeuw

Sinds 2010
Bekijk de fiche

Alu Rex

Vissersstraat 7, 9470 Denderleeuw

Sinds 2021
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Denderleeuw?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Denderleeuw

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Klimaat en vergunning: een veranda in Denderleeuw in cijfers

Voor je offertes van verandabouwers in Denderleeuw vergelijkt, helpen een paar lokale feiten om de juiste vragen te stellen. Ze komen uit open bronnen (PVGIS voor het klimaat) en uit de regels van je gewest. November en december geeft meer tijd voor een goed ontwerp: plan nu, bouw in de lente.

Goed in het oog houden

Glazen dak in Denderleeuw: plan de zonwering mee

Zon en hitte gaan samen in Denderleeuw. Vergelijk een glazen dak met zonwering met een dicht dak met lichtstraat.

Onthoud: Laat zonwering meteen mee prijzen.

Goed om te weten

Denderleeuw: vergunning nodig voor elke aangebouwde veranda

Vergunning in Denderleeuw: reken op ongeveer drie maanden zonder openbaar onderzoek, zes met, en pas vanaf de 35ste dag na de aanplakking mag je beginnen.

Onthoud: Vraag de lokale voorschriften op bij de dienst omgeving.

Handig om te weten

Geen architect nodig? in Denderleeuw

In Denderleeuw is een architect niet verplicht als je veranda voor minstens 75 % uit glas of ander doorzichtig materiaal bestaat, maximaal 40 m² groot is, een kroonlijst tot 3 m en een nok tot 4,50 m heeft, en niet aan de draagstructuur raakt.

Handig om te weten

Isolatie-eisen in Denderleeuw: alleen met architect

Wordt je veranda in Denderleeuw een verwarmde leefruimte met architect? Reken dan op EPB-eisen en een EPB-verslaggever.

Onthoud: Vraag de Ug van het dakglas: 1,1 of beter.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Denderleeuw

Terrasoverkapping in de buurt van Denderleeuw

Terrasoverkapping in Denderleeuw: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan