Verandabouwer in Liedekerke:
terrasoverkapping

Reken op ongeveer 1.000 tot 8.000 €. Vakmensen uit de buurgemeenten kunnen de werken uitvoeren.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Liedekerke: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Liedekerke: het belangrijkste

Terrasoverkapping in Liedekerke (postcode 1770): de cijfers en tips op een rij. In onze gegevens is geen enkel bedrijf in Liedekerke gevestigd; bedrijven uit de omliggende gemeenten werken vaak ook hier. Voor je budget draaien de prijzen rond 1.000 tot 8.000 €, plaatsing inbegrepen; het exacte bedrag staat pas in de offerte. Het formulier bezorgt je aanvraag aan vakmensen uit de regio: tot 5 offertes, vrijblijvend.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode1770
Gevestigde verandabouwers0

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Waar let je op bij een veranda in Liedekerke?

Volgens de publieke gegevens tellen in Liedekerke twee punten: Zon en hitte gaan samen in Liedekerke. Vergelijk een glazen dak met zonwering met een dicht dak met lichtstraat. Liedekerke valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Een veranda, tuinkamer of overdekt terras tegen je woning is een aanbouw: vergunningsplichtig, ook onder 40 m².

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Wie neemt zo’n werf aan in Liedekerke?

Onze gegevens tonen geen vestiging in Liedekerke: vakmensen uit de omliggende gemeenten kunnen zich verplaatsen.

Hoe vraag je offertes aan voor een terrasoverkapping in Liedekerke?

Beschrijf je project in het formulier op deze pagina. De aanvraag komt bij Bobex terecht, dat ze toevertrouwt aan partnervakmensen dicht bij jou: tot 5 offertes, afhankelijk van wie beschikbaar is, gratis en vrijblijvend.

De verandabouwers in Liedekerke

Geen vestiging in Liedekerke in onze gegevens; hieronder de dichtstbijzijnde, met de afstand erbij.
Bekijk de fiche
3,3 km · Denderleeuw

GDC Veranda's - Ramen en deuren

Langestraat 46, 9473 Denderleeuw

Sinds 2010
Bekijk de fiche
3,3 km · Denderleeuw

Alu Rex

Vissersstraat 7, 9470 Denderleeuw

Sinds 2021
Bekijk de fiche
4,5 km · Affligem

Alu-P.V.C. Antoine

Bleregemstraat 130, 1790 Affligem

Sinds 1994
Bekijk de fiche
7,3 km · Haaltert

Veranda Willems

Vlamstraat(de) 7, 9450 Haaltert

Sinds 2015
Bekijk de fiche
7,7 km · Ninove

Almepro-Alumco

Okegembaan 113, 9400 Ninove

Sinds 1972
Bekijk de fiche
7,7 km · Ninove

Aluminium - Konstruktie Kosijnski

Ziekhuizenstraat 2, 9406 Ninove

Sinds 1978
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Liedekerke?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Liedekerke

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Een glazen kamer erbij in Liedekerke: wat je best vooraf weet

Voor je offertes van verandabouwers in Liedekerke vergelijkt, helpen een paar lokale feiten om de juiste vragen te stellen. Ze komen uit publieke reeksen zoals PVGIS en uit de regels van je gewest. Met de eerste herfstbuien zie je waar een oude veranda lekt: maak de goot leeg en laat de aansluiting nakijken.

Goed in het oog houden

Zon en hitte samen in Liedekerke: 6 hittedagen

Zon en hitte gaan samen in Liedekerke. Vergelijk een glazen dak met zonwering met een dicht dak met lichtstraat.

Onthoud: Vraag twee varianten: glas met zonwering en dicht dak met lichtstraat.

Goed om te weten

Melden kan niet meer voor een veranda in Liedekerke

Liedekerke valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Een veranda, tuinkamer of overdekt terras tegen je woning is een aanbouw: vergunningsplichtig, ook onder 40 m².

Handig om te weten

Premies in Liedekerke: wat wel en niet kan

In Liedekerke geldt de Vlaamse Mijn VerbouwPremie, maar die sluit de veranda uitdrukkelijk uit: het verandaglas krijgt geen premie.

Onthoud: Vraag of het raam naar de veranda Ug 1,0 haalt.

Handig om te weten

Geen architect nodig? in Liedekerke

Een tuinkamer met dicht dak haalt de 75 % glas zelden: dan is ook in Liedekerke een architect verplicht, hoe klein de veranda ook is.

Onthoud: Vraag je verandabouwer het glaspercentage van dak en wanden samen.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Liedekerke

Terrasoverkapping in de buurt van Liedekerke

Terrasoverkapping in Liedekerke: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan