Verandabouwer in Ninove:
terrasoverkapping

Prijsindicatie: 1.000 tot 8.000 €. In Ninove telt onze lijst 3 verandabouwers.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Ninove: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Ninove: het belangrijkste

Met het oog op een terrasoverkapping in Ninove loont het om een paar gedetailleerde offertes naast elkaar te leggen. In het ondernemingsregister (KBO) vind je 3 verandabouwers in Ninove: ga bij elk bedrijf na of het zulke werken aanneemt. Als richtpunt reken je op 1.000 tot 8.000 €, materiaal en plaatsing inbegrepen, naargelang de situatie op de werf. Beschrijf je project om offertes te krijgen van vakmensen die in Ninove werken.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode9400 tot 9406
Gevestigde verandabouwers3

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Wat moet je weten vóór je een veranda laat bouwen in Ninove?

Twee lokale aandachtspunten in Ninove: Veel zon en geregeld hitte in Ninove: zonwering is hier geen optie maar een onderdeel van de veranda. Ninove valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Wat aan je woning vasthangt, is een aanbouw: vergunning nodig, hoe klein ook.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Hoeveel verandabouwers zijn er in Ninove?

In onze lijst vind je 3 verandabouwers in Ninove. Check bij elk bedrijf of het dit soort werken uitvoert.

Hoe vraag je in Ninove een offerte aan?

Vul het formulier bovenaan deze pagina in, zonder de site te verlaten: je aanvraag gaat naar Bobex, dat ze doorgeeft aan aangesloten vakmensen uit je regio. De dienst is gratis en vrijblijvend; je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van welke vakmensen beschikbaar zijn.

De verandabouwers in Ninove

Bekijk de fiche

Almepro-Alumco

Okegembaan 113, 9400 Ninove

Sinds 1972
Bekijk de fiche

Aluminium - Konstruktie Kosijnski

Ziekhuizenstraat 2, 9406 Ninove

Sinds 1978
Bekijk de fiche

Alu - Wets

Neep 46, 9402 Ninove

Sinds 1978
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Ninove?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Ninove

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Ninove: de context voor je veranda of overkapping

Zomerzon, winterkou en de regels van je gewest: zo ziet de situatie in Ninove eruit, en wat het verandert aan je keuze van dak en glas. In de herfst start je best met je aanvraag: zo ligt de vergunning er in het voorjaar.

Goed in het oog houden

Zon en hitte samen in Ninove: 6 hittedagen

Veel zon en geregeld hitte in Ninove: zonwering is hier geen optie maar een onderdeel van de veranda.

Onthoud: Laat zonwering meteen mee prijzen.

Goed om te weten

Geen melding meer voor een veranda in Ninove

Ninove valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Wat aan je woning vasthangt, is een aanbouw: vergunning nodig, hoe klein ook.

Onthoud: Kijk op het geoloket welke plannen op je perceel gelden.

Handig om te weten

Premie voor een veranda in Ninove? Niet voor de veranda zelf

Een premie voor je veranda in Ninove: niet voor de veranda, wel mogelijk voor de ramen in je gevel die erop uitkomen, met glas tot Ug 1,0 en een factuur van minstens 1.000 € excl. btw.

Onthoud: Vraag of het raam naar de veranda Ug 1,0 haalt.

Handig om te weten

Veranda zonder architect in Ninove

Moet de achtergevel open voor een brede doorgang? Dan is een architect verplicht, ook voor een glazen veranda.

Onthoud: Blijf onder 40 m² of reken een architect in je budget.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Ninove

Terrasoverkapping in de buurt van Ninove

Terrasoverkapping in Ninove: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan