Verandabouwer in Haaltert:
terrasoverkapping

Richtprijs: 1.000 tot 8.000 €. In Haaltert tellen we 1 verandabouwer.

· prijzen gecontroleerd in oktober 2026

Gratis aanvraagTot 5 voorstellen

Terrasoverkapping in Haaltert: tot 5 offertes

Gratis aanvraagVrijblijvendEnkele minuten

Stap 1 / 4
Je woning

Soort pand

Jouw statuut

  1. 1Je beantwoordt een paar vragen
  2. 2Bobex belt je om je aanvraag te overlopen en geeft ze door aan vakmensen uit je regio
  3. 3Jij beslist: je hoeft niets te aanvaarden

Terrasoverkapping in Haaltert: het belangrijkste

In Haaltert begin je het best pas aan een terrasoverkapping met meerdere offertes in handen. In de KBO-gegevens vind je 1 verandabouwer in Haaltert: ga bij elk bedrijf na of het zulke werken aanneemt. 1.000 tot 8.000 €: dat is de indicatieve prijsvork, plaatsing inbegrepen, zonder premies. Vertel kort wat je wilt laten doen en ontvang voorstellen van vakmensen die in Haaltert werken.

WerkenOverkapping
Indicatieve prijsvork1.000 tot 8.000 €
Postcode9450 en 9451
Gevestigde verandabouwers1

Jouw vragen

Wat kost een terrasoverkapping in aluminium?

Een aluminium overkapping: 1.200 tot 2.600 €; met lamellen 3.000 tot 3.500 €. Glazen schuifwanden komen erbij.

Wat moet je weten vóór je een veranda laat bouwen in Haaltert?

Twee lokale aandachtspunten in Haaltert: Veel zon en geregeld hitte in Haaltert: reken buitenzonwering of zonwerend glas meteen in je budget. Haaltert valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Wat aan je woning vasthangt, is een aanbouw: vergunning nodig, hoe klein ook.

6 % btw op een overkapping?

Hangt ze aan een woning van minstens tien jaar en plaatst de aannemer ze, dan is 6 % mogelijk. Voor een vrijstaande overkapping laat je het tarief best bevestigen op de offerte.

Wie neemt zo’n werf aan in Haaltert?

In onze lijst vind je 1 verandabouwer in Haaltert. Check bij elk bedrijf of het dit soort werken uitvoert.

Hoe krijg je een offerte voor een terrasoverkapping in Haaltert?

Alles gebeurt op deze pagina: het formulier stuurt je aanvraag naar Bobex, dat ze daarna doorgeeft aan zijn partners in je regio. Je krijgt tot 5 offertes, afhankelijk van de beschikbaarheid; je betaalt niets en zit nergens aan vast.

De verandabouwers in Haaltert

Bekijk de fiche

Veranda Willems

Vlamstraat(de) 7, 9450 Haaltert

Sinds 2015
Lijst opgemaakt op basis van de KBO: vraag elk bedrijf naar zijn specialiteit en de regio waarin het werkt. Offerteaanvragen lopen via Bobex en zijn partners.

Wat kost terrasoverkapping in Haaltert?

Indicatieve raming (prijzen 2026, met plaatsing, zonder premies): pas de offerte van een vakman legt de prijs vast.

Krap budget1.200 €
Gemiddeld budget1.900 €
Ruim budget2.600 €
Vraag een prijs voor dit project

Prijs van een terrasoverkapping in Haaltert

DienstIndicatief tarief
Aluminium overkapping1.200 tot 2.600 €
Terrasoverkapping in hout500 tot 2.500 €
Terrasoverkapping in pvc800 tot 2.000 €
Overkapping met lamellen3.000 tot 3.500 €
Algemene vork1.000 tot 8.000 €

Indicatieve bedragen (2026, met plaatsing, vóór premies). Enkel een offerte na een plaatsbezoek geldt als referentie.

Klimaat en vergunning: een veranda in Haaltert in cijfers

Hitte, vorst en vergunning: dit zeggen de publieke gegevens over een veranda in Haaltert, en wat het verandert aan je project. Wanneer de regen terugkomt, zie je waar een oude veranda lekt: een goed moment voor een renovatieofferte.

Goed in het oog houden

Glazen dak in Haaltert: plan de zonwering mee

Veel zon en geregeld hitte in Haaltert: reken buitenzonwering of zonwerend glas meteen in je budget.

Onthoud: Laat zonwering meteen mee prijzen.

Goed om te weten

Geen melding meer voor een veranda in Haaltert

Haaltert valt onder de Vlaamse omgevingsvergunning. Wat aan je woning vasthangt, is een aanbouw: vergunning nodig, hoe klein ook.

Onthoud: Laat je verandabouwer de plannen voor het Omgevingsloket leveren.

Handig om te weten

Gewone zomers in Haaltert

Met een handvol dagen boven 30 °C zit Haaltert rond het gemiddelde van de zone: op een veranda op het noorden of oosten volstaat vaak een binnenzonwering, op het zuiden niet.

Handig om te weten

Haaltert: wanneer gelden de EPB-eisen?

In Haaltert gelden de Vlaamse EPB-regels: zonder architect geen EPB-procedure, met architect en verwarming moeten dichte delen U 0,24 halen en ramen Uw 1,5, met glas tot 1,1.

Onthoud: Beslis vooraf of je de veranda verwarmt.

Op basis van: JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023. Openbare cijfers, ter indicatie: een vakman bevestigt ze ter plaatse.
  • JRC PVGIS 5.3, uurreeksen 2014-2023 (ERA5 en SARAH3) in het midden van een rastercel van 0,2° — PVGIS 5.3 (ERA5/SARAH3 2014-2023) — Vrij herbruikbaar met bronvermelding (PVGIS © Europese Unie, 2001-2026)

Ook in Haaltert

Terrasoverkapping in de buurt van Haaltert

Terrasoverkapping in Haaltert: vergelijk offertes

Bobex en zijn partners krijgen je aanvraag: gratis en vrijblijvend.

Vraag je offertes aan
Vraag je gratis offerte aan
Vraag een gratis offerte aan